Koleczkowo,
740 000 PLN
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż , 250 m2
2 960 PLN /m2
Powierzchnia
250 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2009

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 167404
Powierzchnia: 250 m2
Powierzchnia działki: 1 941 m2
Liczba pokoi: 3
Pięter : 2
Rok budowy: 2009
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 2 960 PLN
Cena: 740 000 PLN

Opis nieruchomości:

NOWA NIŻSZA CENA!

Unikalny, ciekawy dom w otoczeniu zieleni, położony z dala od zgiełku miasta, jednak z dobrym dojazdem do ważnych trójmiejskich miejscowości.
W bliskiej odległości jezioro Marchowo a dla miłośników aktywnego spędzania czasu ścieżki spacerowo-rowerowe.

Na starannie zagospodarowanej działce posadzono ponad 300 różnorodnych krzewów oraz ponad 200 drzew, co będzie dużym atutem dla nowego właściciela.
Na działce znajduje się ponadto wiata na drewno kominkowe, wiata na 2 samochody, woliera dla kotów, zagroda dla psa, szklarnia.

Dom wybudowany z keramzytu, dobrze ocieplony, zaopatrzony w wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła (rekuperacja), zapewniającą stały dopływ świeżego filtrowanego powietrza oraz dużo mniejsze koszty ogrzewania.
Wyposażony dodatkowo w konwektory elektryczne, kominek z rozprowadzeniem powietrza, trójszybowe okna wypełnione argonem, zapewniające wysoką termoizolacyjność.

Na parterze domu znajduje się przedpokój, toaleta, salon z otwartą kuchnią, pokój gościnny/biuro oraz obszerna garderoba.
W salonie znajduje się kominek z około 100-letniej dobrze zachowanej cegły.
Kuchnia otwarta na salon, wyposażona w sprzęt AGD tj. lodówkę, zmywarkę, piekarnik firmy Bosch, gazową płytę grzewczą; szafki pokryte kaflowymi blatami, obok wymurowany z cegły stół z drewnianym blatem (wyposażenie kuchni w cenie domu).
Z salonu wyjście na słoneczny kilkunastometrowy taras, zapewniający solidny odpoczynek.
Na piętrze znajduje się łazienka z wanną oraz kabiną prysznicową, klimatyczna pracownia, duża sypialnia oraz garderoba.
W piwnicy o powierzchni 55m2 znajduje się pralnio-suszarnia, 2 większe oraz 2 mniejsze pomieszczenia, garaż (28m2), mogący pomieścić 2 małe auta.

Elektryczny podgrzewacz wody oraz pozostałe urządzenia elektryczne generują koszty rzędu 280 zł na 2-3 miesiące, koszt ogrzewania w skali roku nie przekroczy kwoty 2000 zł. Dom ciepły, pod blachodachówką około półmetrowa warstwa wełny.
Dostępne wszystkie media.*Przedstawione wyżej informacje mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Skontaktuj się z agentem :
Elżbieta Kuchta

Telefon : 501658136

biuro@ekuchtanieruchomosci.pl


Lokalizacja: